The Selene World
Добре дошли в света на планетата Селене!

Тук Вие ще можете да се превъплътите в някое непознато за вас до сега, същество. Да го оформите като личност и да му вдъхнете живот чрез писане.
~
Ако все още не можете да виждате част от форумите, то е защото не сте се регистрирали Smile
~
Пожелаваме ви приятни мигове в един нов свят.
Забавлявайте се.
~
От администраторите на форума.

Добре дошли в един по - различен и непознат свят, този на планетата Селене.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Администраторски екип
Клаудиъс Лебърн

Veronna Chastity Wicked

Latest topics
» Търся си гадже/най - добър приятел
Пет Дек 09, 2011 7:30 pm by kikito0o

» Наши приятели
Пон Апр 04, 2011 9:51 am by Исабел Моргенстърн

» Еутари
Нед Мар 13, 2011 7:49 pm by Роуз Хатауей

» Афори
Пет Мар 11, 2011 9:38 pm by Мерис Дагмар

» Стаята на Исабел
Чет Мар 10, 2011 9:15 pm by Исабел Моргенстърн

» Търся си някого за РП
Чет Мар 10, 2011 7:05 pm by Исабел Моргенстърн

» Стаята на Аврора
Съб Мар 05, 2011 9:07 pm by Aurora Carlow

» Фитнес
Съб Мар 05, 2011 12:30 am by Арион Тайс

» Стаята на Арион
Съб Мар 05, 2011 12:04 am by Арион Тайс

Приятелски форуми

Share | 

Стаята на Аврора

Go down 
АвторСъобщение
Aurora Carlow
Рейвън
Рейвън

Брой мнения : 10

За героите
Име,години и вид на героя:: Аврора Карлоу, 169, нечистокръвен Рейвън
За героя:
Допълнително:

ПисанеЗаглавие: Стаята на Аврора   Чет Мар 03, 2011 3:26 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Блур
Учител
Учител

Брой мнения : 7

За героите
Име,години и вид на героя:: Блур, 27, афора
За героя:
Допълнително:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Аврора   Пет Мар 04, 2011 10:50 pm

Блур застана на вратата на стаята на една от новодошлите и се усмихна. Харесваше й начина, по който бе подредена. Нямаше нищо ярко, нито натрапчиво и въпреки това стилно. Афората трябваше да признае, че идеята да проучат предпочитанията на новодошлите е много добра. По този начин щяха да направят престоя им малко по - удобен преди двамата с Орин да вгорчат съвсем живота им.
Блур прекара ръка през дългата си, вързана на конска опашка, коса и поздрави момичето, което все още стоеше с гръб към нея.
-Здравей. - и макар да не бе от тези, които пренебрегваха вече установените правила като " ако не те поканят не трябва да влизаш ", пристъпи напред, оглеждайки за пореден път помещението. Да, това бе една наистина добре подредена стая. -Аз съм Блур и ще бъда твой преподавател. Ще те науча как да боравиш с всякакъв вид оръжия, но това е друга тема за разговор. Сега съм тук, за да ти дам ключа към стаятата ти. - афората бръкна в униформата си и от там се показа тъмно лилав кристал с правилна, овална форма, като че ли полят със златист блясък отгоре. -Това е селенски кристал, единствен по рода си, с неповторима форма. Той ще бъде твоя ключ за тази стая. Никой друг, освен теб и самоанец, което да се надяваме няма да се случи, няма да може да проникне вътре. Пази го добре, той едновременно ще бъде твой талисман и ключ. За да отвориш стаята, единственото, което трябва да направиш е да допреш кристала до сензорите, ето тук - и Блур посочи в дясно от вратата - И вратата ще се отключи. Сега ако ме извиниш... - и в момента, в който новодошлата погледна в страни, Блур изчезна точно така изненадващо както се бе появила.
Aurora Carlow
Рейвън
Рейвън

Брой мнения : 10

За героите
Име,години и вид на героя:: Аврора Карлоу, 169, нечистокръвен Рейвън
За героя:
Допълнително:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Аврора   Съб Мар 05, 2011 9:07 pm

Не бях много сигурна какво трябва да кажа или да направя, когато поех кристала от афората. За щастие тя изчезна още преди да съм успяла да кажа поне едно "благодаря", така че май нямаше много да се терзая с това.
Въздъхнах и погледнах облия виолетов кристал в дясната си ръка.
- Ключ, а? Достра странна технология. Може би положението наистина е сериозно щом използват магия, за да заключват стаите, а може и това да важи по принцип за двореца.
Вгледах се в изсйрящата повърхност, която проблясваше на светлината на лампата.
Как така живота ми се промени изведнъж? Бях доволна от онова, което имах у дома. Странно, но някак си всички ми липсват. Винаги съм знаела, че този ден ще дойде и когато до имението ни достигна новината за това, че корсите ни нападат, внезапно бях обзета от неописуема възбуда, че най-накрая ще приложа уменията си в истинска битка. Вместо това обаче трябваше да остана у дома с майка ми и баща ми, докато братята ми отиват да се бият. Не беше честно.
Очите ми потрепериха при този спомен, вгледаяни в кристала или по-точно гледащи през него, сякаш спомените ми се появяваха на гладката му повърхност като откъси от филм, откъси от собствения ми живот.
"Не се тревожи за мен, нали? Всичко ще се нареди. Ще видиш." Усмивката на Наоки, по-големия ми брат, се появи пред очите ми. Той рядко се усмихваше, освен в миговете, когато бяхме заедно. Винаги ме бе измъквал от кашите, които забърквах. Предполагам е предусещал, че нещо лошо може да му се случи... По дяволите! Та това беше война, а не детска игра! Как можеше да е толкова спокоен! "Грижи се за родителите ни, нали? Оставям всичко на теб. И гледай като се върна къщата случайно да не е в руини заради теб. До скоро!"
Усмивката се задържа безгрижна на лицето му, докато ми махаше с ръка за довиждане. Светлата му пясъчноруса коса се развяваше от лекия вятър, докато той спокойно и уверено напускаше дома ни, тръгнал сам по прашния път. Чудя се какво ли правеше сега? Дали щеше да се ядоса, ако случайно разбере, че съм избягала от в къщи, за да заменя баща ни и съм дошла тък, за да се включа в същата онази война, в която никой не искаше да ме допусне.
Предполагам, че отговърт ще е да. Винаги ме подценяваха заради това, че съм момиче, дори и след като ги побеждавах толкова пъти. Може би това да си най-малкия в семейството си имаше своите недостатъци. По дяволите, омръзна ми всички да се опитват да ме предпазят! И сама мога да се справя!
Отворих рязко очите си, които несъзнателно бях затворила. Влагата, която се бе появила в тях изчезна, а на лицето ми се изписа решителност.
Ще ги накарам да ме признаят. Татко, Наоки, майка ми и всички останали! Ще им покажа, че вече не съм дете!
Изправих се като взех Артемис, слагайки го в колана на бедрото ми и излязох от стаята си, отправяйки се към тренировъчния център.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Аврора   

Стаята на Аврора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1